Zbiórka na paczki

Aktualności

– tym się zajmujemy
Zbiórka na paczki

Mikołaje HEJ!
Ruszamy z otwartą zbiórką, wpłacajcie,
przekazujcie, informujcie, propagujcie i inne …ujcie.
Większość wie o co chodzi, ale dla tych, którzy jeszcze się nie spotkali z naszą akcją krótkie wprowadzenie. Mikołaje na motocyklach (www.mikolaje.gd.pl) to największa motocyklowa impreza charytatywna
połączona z wielką paradą. Po paradzie grupy Mikołajów na moto pędzą do szpitali i domów dziecka, wioząc podarki tym maluchom, które nie mogły dotrzeć na paradę. Kupujemy im też sprzęt sportowy i rekreacyjny. Tu może pomóc każdy, nie tylko motocykliści, nie tylko uczestnicy parady. Plakat o zbiórce gotowy do wydrukowania albo umieszczania w sieci jest do zassania z tego oto linka: PLAKAT Wpłaty proszę kierować na:
86 1600 1462 1833 4273 4000 0003
Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe Al. Niepodległości 811
81-805 Sopot
Zbiórka jest prowadzona do 24.11.17. Prośba, żebyście w miarę możliwości nie wpłacali na ostatnią chwilę, co pozwoli lepiej zaplanować i zorganizować zakupy (kupowanie na ostatnią chwilę musi skończyć się chaosem). Każda złotówka się liczy. Mamy w planach ponad 500 paczek. Zbiórka jest legalnie zgłoszona i zakończy się szczegółowym rozliczeniem. Całość zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na zakupy dla dzieci (słodycze, owoce, książki, zabawki, sprzęt sportowy itp)
Jako, że potrzeby wielkie, prosimy o nagłośnienie zbiórki gdzie się da: na FB, praca, znajomi itd. O odwiedzinach u dzieci i o paradzie więcej wkrótce :mm3m:
W zeszłym roku udało nam się zebrać ponad 20 000 zł. Wierzę, że wspólnie w tym roku damy radę podobnie, albo i lepiej 🙂
Jeżeli macie pytania to walcie śmiało JEEEEDZIEEEEMYYYY
PS. Zbiórka jest niezależna od zakupu cegiełek na paradę MnM (tam kasa idzie na obiady dla dzieci).