Kim Jesteśmy

Dowiedz się wiecej o nas i stowarzyszeniu
Kim jesteśmy…

Najkrócej – motocyklistami z chęcią pomocy innym. Z większym lub mniejszym stażem i doświadczeniem, na różnych sprzętach od ciężkiej armatury, poprzez szybkie i szybsze plastiki, nakedy, aż po leciutkie enduraki. To co nas jednoczy oprócz pasji motocyklowej to chęć pomagania innym, zwłaszcza dzieciom. I z takiego oto połączenia narodziło się TSM. Honorowym Członkiem TSM jest Piotr Krachulec – legendarny pomysłodawca i organizator pierwszych edycji Mikołajów na motocyklach, dzięki któremu akcja z przejazdu 9 motocyklistów w kilka lat zmieniła się w największą tego typu imprezę na świecie. Błogosławieństwa udziela też znany i lubiany motoklecha x.Maślak – również Honorowy Członek TSM. Poza wspomnianymi Szanownymi Honorowymi, w gronie założycieli są m.in. dawni współorganizatorzy parady Mikołaje na Motocyklach, marshalle, organizatorzy Mikołajów moto3miasto.pl, Wieczorów Marzeń z okazji Dnia Dziecka w oliwskim ZOO, wizyt motocyklistów w szpitalach, zbiórek na Domy Dziecka, „spełniacze” marzeń chorych dzieci z Fundacji Trzeba Marzyć.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którym bliskie są idee bezinteresownej pomocy. ZAPRASZAMY do naszego grona. 

Piotr Krachulec
Honorowy Członek TSM
Pomysłodawca Mikołajów na Motocyklach, Naczelny Mikołaj i nasz mikołajowy guru. To dzięki niemu to wszystko powstało i rozrosło się do największej parady mikołajowej na świecie.
x.Maślak
Honorowy Członek TSM
Naczelny Jajcarz (organizator Jajcarni) i nieformalny kapelan pomorskich motocyklistów. Jest z nami zawsze w ważnych momentach. Jak sam o sobie mówi, jako ksiądz nie bardzo czuje się w pracy z najmłodszymi (a tak właśnie wypadło po 18 latach ze studentami i licealistami, odkąd został wiejskim proboszczem) – nie umie z nimi rozmawiać, zwłaszcza gdy są w większej grupie. Za to chętnie wożę to towarzystwo motocyklem, uczę żeglarstwa i brząkam z nimi na gitarze, przy ognisku, na obozach.
Tomasz Bocian Tobocian
Prezes TSM
Jeden z najlepiej rozpoznawalnych motocyklistów w środowisku Trójmiejskim. Wielokrotny marshall na MotoMikołajach, uczestnik DreamNight w ZOO. Główny organizator wszystkich akcji motocyklowych przeprowadzanych z fundacją “Pan Władek”
Dariusz Frankowski Franz
Wiceprezes TSM
Uczestnik i “Marshall” akcji Mikołajowych od 2008, w tym śnieżno-lodowej X edycji. Od lat wspomaga imprezy charytatywne organizowane przez społeczność motocyklową. W TSM od początku jego działalności. Żeglarz, motorowodniak, człowiek lasu 🙂 Motocykl: BMW K1200S.
Krzysztof Chankiewicz Heniek
Wiceprezes TSM
Wiecznie zalatany, zabiegany i zagadany, jednak mimo tego znajduje czas na akcje charytatywne. Od lat związany z motomikołajami, akcjami dobroczynnymi skierowanymi do domów dziecka i szpitali, uczestnik Dream Night’ów w Zoo. Obecnie śmiga litrowym GSXR i błotną DRZ400.
Piotr Lewandowski
Współorganizator Mikołajów na Motocyklach w latach 2008-2011, odpowiedzialny min. za planowanie, papierologię, sponsoring i patronaty. Od kilku lat wkłada patyczek po lodach w szprychy roweru i myśli, że ma motocykl – boimy się wyprowadzić go z błędu.
Paulina Erdman GreenFrog
Komisja rewizyjna TSM
Od lat wspiera wszelakie akcje pomocowe, zarówno czynem jak i hojnością. Czuwa nad naszą biurokrację i porządkiem finansowym. Co jak co, ale pomagać i liczyć to potrafi.
Andrzej Ciach Ciachu
Członek Zarządu TSM
Kilka razy marshall na Mikołajach, kilka razy na DreamNight w ZOO – w sumie nic specjalnego 🙂
Paweł Zeidler Zeid
Motocyklista od 2012, od początku udzielający się w akcjach społecznych m.in. Fundacja Pana Władka, MotoKrew, MotoMikołaje. Obecnie porusza się Niebieską Kawasaki Z750S.
Łucja Wróbel
W MotoMikołajach od 2009r. Zaczęła od porządkowego na Skwerku, była także jakiś czas rzecznikiem prasowy – ma gadane. Od 2009 również czynny uczestnik Dreamnightów. Uczestnik imprez w DD w Tczewie.
Barnaba Święcicki Barney
Od lat na Mikołajach na Motocyklach, marshall i naczelny marshal organizujący służby porządkowe parady. Najbardziej z nas wszystkich pasuje na Mikołaja, ma brodę, okulary i odpowiednią okrągłą posturę. Jeszcze trochę posiwieje i zakasuje tego gościa z Laponii.
Marcin Marciniec Kefir
Uczestniczył w mikołajach na motocyklach jako marshal, z mikołajami związany od 2008, pomagał w organizacji różnych akcji charytatywnych, zainteresowania: jazda motocyklem po torze oraz rajdy samochodowe.
Sławomir Gułaj Booster
Od 2008 do 2012 związany z Mikołajami na Motocyklach jako Marshall i współorganizator odpowiedzialny za wizerunek internetowy akcji, a od 2009 naczelny Marshall odpowiedzialny przede wszystkim koordynację zabezpieczenia trasy parady, w samej akcji uczestniczy od 2006r. Uczestnik Dream Night’ów w Zoo od 2007r. Obecnie lata na Hayce. Lubi wszystko co zapie….. 😉
Piotr Różycki Róża
Uczestnik większości MM (w dużej części jako jeden z Marszali), jak również innych akcji przy współpracy z fundacjami “Trzeba Marzyć”, “Pan Władek”i akcjami M3M. Oprócz Kobiet kocha motocykle ,motoryzację i miłości do rowerów też nie potrafi się wyprzeć. Natrętny fotograf i miłośnik dobrej muzyki, którą torturuje przyjaciół. Po latach walki z rusyfikacją stwierdził, iż jego ulubione danie to “pielmieni”,a najciekawszy pisarz Bułhakow.
Dariusz Małecki – darioo
Członek wspierający
Marshall Motomikołajowy, altruista i wielokrotny uczestnik imprez dla dzieci z Domów Dziecka. Z motocyklami od zawsze podobnie jak z pomocą innym.
Damian Miller – Kura
Członek zwyczajny
Motocyklista z kilkuletnim stażem, uczestniczyłem w mikołajach na motocyklach, w akcjach w domach dziecka na dzień dziecka, koloniści pana Władka. Uwielbiam wypady na tor 🙂